Розклад занять на тиждень

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСубота
Вишнякова
Ганна
Марківна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Алгебра»
1 гр, 2й. курс, нижній тиждень, ауд. 6/49
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МП-11, МФ-11, МФ-12, ауд. 6/52
 
 
«Алгебра»
1гр., 2й. курс, ауд. 6/59
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
МП-11, МФ-11, МФ-12, верхній тиждень, 1-Б гр, 1й. курс, нижній тиждень, ауд. 6/52
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гефтер
Сергій
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, ауд. 1/5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, МФ-22, ауд. 6/48
 
 
 
 
«Банахові алгебри і спектральна теорія»
М-141, МП-41, ауд. 6/55
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-22, ауд. 6/48
 
 
 
 
«Банахові алгебри і спектральна теорія»
М-141, МП-41, ауд. 6/55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гиря
Наталія
Петрівна
«Комплексний аналіз»
МП-31, верхній тиждень, М-131, М-132 нижній тиждень, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гордевський
Вячеслав
Дмитрович
«Математичний аналіз»
МП-11, МФ-11, МФ-12, ауд. 6/52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
2 гр., 1й курс, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Ряди Фур’є»
М-131, М-132, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Ряди Фур’є»
М-131, М-132, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гукалов
Олексій
Олександрович
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/46
 
 
 
 
«Елементи математичної логіки, елементарної та дискретної математики»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 4/53
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дубовий
Володимир
Кирилович
«Математичний аналіз»
1-А, 1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/48
 
 
«Математичний аналіз»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/52
 
 
«Елементи математичної логіки, елементарної та дискретної математики»
М-111, М-112, ауд. 6/49
 
 
«Математичний аналіз»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/48
 
 
 
 
 
 
«Елементи математичної логіки, елементарної та дискретної математики»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ільїнська

Ірина
Петрівна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи математичної логіки, елементарної та дискретної математики»
4гр., 1й. курс, ауд. 6/50
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
4гр., 1й. курс, ауд. 6/59
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
4гр., 1й. курс, ауд. 6/61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ільїнський
Олександр
Іванович
 
 
 
 
 
 
«Математична статистика»
М-141, ауд. 6/55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математична статистика»
М-141, ауд. 6/55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кадець
Володимир
Михайлович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія міри та інтеграла»
М-131, М-132, ауд. 6/51
 
 
 
 
 
 
«Теорія міри та інтеграла»
М-131, М-132, ауд. 6/57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Топологічні векторні простори»
М-151, ауд. 11/9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Топологічні векторні простори»
М-151, ауд. 11/9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Каролінський
Євген
Олександрович
 
 
 
 
 
 
«Вступ до криптографії»
МФ-31, МФ-32 нижній тиждень, ауд. 7/30
 
 
 
 
«Алгебра»
М-121, МП-21, верхній тиждень, ауд. 6/49
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
М-111, М-112, ауд. 6/46
«Вступ до криптографії»
МФ-31, МФ-32, ауд. 7/30
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1-А гр., 1й курс, верхній тиждень, ауд. 6/46
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/46
«Алгебра»
М-121, МП-21, ауд. 6/52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Полякова
Людмила

Юріївна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Дискретні структури»
МФ-22, ауд. 3/75
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
2 гр, 1й. курс, нижній тиждень, ауд. 7/80
 
 
«Елементи алгебри та теорії чисел»
2 гр., 1й курс, ауд. 6/57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Резуненко
Олександр
Вячеславович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, МП-21, ауд. 6/52
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1гр., 2й. курс, ауд. 6/49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, МП-21, ауд. 6/52
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1гр., 2й. курс, ауд. 6/61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фаворов
Сергій
Юрійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
М-131, М-132, МП-31, ауд. 6/52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія потенціала»
М-161, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія потенціала»
М-161, ауд. 6/50