Розклад занять на тиждень

 ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСубота
Вишнякова
Ганна
Марківна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
2 гр., 3 гр., 1й курс, ауд. 6/48
 
 
«Алгебра»
М-121, МП-21, ауд. 6/55
«Розподіл коренів многочленів»
М-131, ауд. 6/59
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/48
 
 
«Лінійна алгебра»
2 гр., 3 гр., 1й курс, верхній тиждень, 1-Б гр, 1й. курс, нижній тиждень, ауд. 6/48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Розподіл коренів многочленів»
М-131 нижній тиждень, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гефтер
Сергій
Леонідович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-21, ауд. 6/59
«Математичний аналіз»
МФ-11, МФ-12, ауд. 6/51
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
МФ-12, ауд. 6/51
«Математичний аналіз»
МФ-21, МФ-22, ауд. 6/49
«Математичний аналіз»
МФ-11, ауд. 6/59
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гиря
Наталія
Петрівна
«Комплексний аналіз»
М-131, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Комплексний аналіз»
МП-31, ауд. 5/29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гордевський
Вячеслав
Дмитрович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
2 гр., 3 гр., 1й курс, ауд. 6/52
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
2 гр., 3 гр., 1й курс, ауд. 6/48
 
 
«Математичний аналіз»
2 гр., 1й курс, ауд. 6/50
«Математичні задачі кінетичної теорії »
М-151, М-161, ауд. 1/50
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
2 гр., 1й курс, ауд. 6/48
 
 
 
 
«Математичні задачі кінетичної теорії »
М-151, М-161, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гукалов
Олексій
Олександрович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/50
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/61
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дубовий
Володимир
Кирилович
«Математичний аналіз»
1-А, 1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/49
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-А, 1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/46
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/49
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ільїнська

Ірина
Петрівна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Алгебра»
1гр., 2й. курс, ауд. 6/49
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ільїнський
Олександр
Іванович
 
 
 
 
 
 
«Теорія ймовірностей»
М-131, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Теорія ймовірностей»
М-131, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кадець
Володимир
Михайлович
 
 
 
 
«Додаткові глави функціонального аналізу»
М-141, МП-41, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Додаткові глави функціонального аналізу»
М-141, МП-41, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Функціональний аналіз»
М-131, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Функціональний аналіз»
М-131, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
«Базиси в банахових просторах»
М-161, ауд. 6/59
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Каролінський
Євген
Олександрович
 
 
 
 
 
 
«Алгебри Лі»
М-141, МП-41, ауд. 6/57
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
1-А, 1-Б гр, 1й. курс, ауд. 6/46
 
 
«Алгебри Лі»
М-141, МП-41, ауд. 6/57
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
1-A гр, 1й. курс, ауд. 6/46
 
 
«Лінійна алгебра»
1-А гр., 1-Б гр., 1й курс, верхній тиждень, 1-А гр, 1й. курс, нижній тиждень, ауд. 6/51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Полякова
Людмила

Юріївна
«Дискретна математика»
МФ-11, МФ-12, ауд. 6/51
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
3 гр, 1й. курс, ауд. 6/51
 
 
«Дискретна математика»
МФ-12, ауд. 6/51
«Дискретна математика»
МФ-11, ауд. 6/50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Лінійна алгебра»
3 гр, 1й. курс, нижній тиждень, ауд. 6/57
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Резуненко
Олександр
Вячеславович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Елементи теорії стійкості та диференціальні рівняння із загаюванням»
М-141, МП-41, ауд. 6/59
«Математичний аналіз»
М-121, МП-21, ауд. 6/51
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
М-121, МП-21, ауд. 6/46
«Елементи теорії стійкості та диференціальні рівняння із загаюванням»
М-141, ауд. 6/59
«Математичний аналіз»
1гр., 2й. курс, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
«Математичний аналіз»
1гр., 2й. курс, ауд. 6/46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фаворов
Сергій
Юрійович
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Функції багатьох комплексних змінних»
М-141, МП-41, ауд. 3/74
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Функції багатьох комплексних змінних»
М-141, МП-41, ауд. 3/74
«Комплексний аналіз»
М-131, МП-31, верхній тиждень, ауд. 6/46